Повірка тахографів - обов´язкова

 

ТАХОГРАФИ

     У ДП «Сумистандартметрологія» придбано відповідне еталонне обладнання та освоєно  повірку аналогових тахографів - приладів, призначених для вимірювання та реєстрації швидкості, пройденого шляху автомобіля, а також часу знаходження водія за кермом - режиму праці та відпочинку водія. Необхідність встановлення таких приладів на транспортні засоби пов’язана із приєднанням України до Європейської угоди щодо роботи екіпажів транспортних засобів, які виконують міжнародні автомобільні перевезення, а також підвищенням безпеки пасажирських перевезень, що регламентується сучасним національним законодавством України.

     Згідно з нормативно-правововим актом України «Інструкції з використання контрольних пристроїв (тахографів) на автомобільному транспорті» , тахографи відносяться до засобів вимірювальної   техніки і підлягають   обов´язковій повірці.

       Налагоджується співробітництво із пунктами сервісного обслуговування тахографів, що діють на території Сумської області з метою комплексного забезпечення цим видом послуг перевізників Сумщини.

          

   Телефони для довідок :

(0542)  33-40-76 , 33-33-52

   Начальник відділу повірки та державної метрологічної атестації механічних

   та лінійно – кутових ЗВТ    Павленко   Ірина Олександрівна