18 лютого 2015 року в ДП "Сумистандартметрологія" відбувся традиційний семінар з питань атестації вимірювальних лабораторій у Державній метрологічній системі України

На семінарі були роз’яснені вимоги нової редакції Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність”, який був прийнятий у пакеті євро- інтеграційних законів в галузі технічного регулювання.

Також були обговорені проблеми атестації лабораторій у зв’язку із прийняттям нового закону та запропоновані заходи щодо адаптації суб’єктів господарювання області до впровадження вимог Євросоюзу в галузі технічного регулювання з урахуванням кризових явищ в державі.

В семінарі прийняли участь 105 метрологів та фахівців вимірювальних лабораторій з 83 підприємств Сумської області. Цього року наш семінар відвідав колега з Полтавщини, з ПП “ПолтаваАгростандартметрологія”.

Учасникам семінару були видані свідоцтва, які враховуються як підвищення кваліфікації працівників, що необхідно при проведенні періодичної атестації вимірювальних лабораторій.

       Для фахівців з підприємств півночі Сумської області був проведений виїзний семінар, що відбувся 20 лютого 2015 року в Шосткінському відділі                                  ДП “Сумистандартметрологія” на якому були присутні 15 фахівців з 13 підприємств.