Випробувано один раз – прийнято скрізь

З 1 січня 2016 року набрала чинності економічна частина Угоди про Асоціацію Україна – ЄС. Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі – невід’ємна умова Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Особливо важливого значення набули питання, пов’язані з визнанням оцінки відповідності продукції, що є предметом експортних поставок до країн ЄС.

У зв’язку з цим, з метою отримання міжнародного визнання результатів випробувань безпеки та якості продукції, випробувальна лабораторія ДП «Сумистандартметрологія» отримала дозвіл на використання комбінованого знаку ILAC MRА у поєднанні з національним знаком акредитації на основі підписання «Угоди щодо використання знаку ILAC MRА» від 01.03.2016р з Національним агентством з акредитації України.

Комбінований знак ILAC-MRA використовується на протоколах випробувань, що забезпечує їх визнання у країнах світу, що підписали угоду з міжнародною організацією з акредитації лабораторій ILAC (MRA). Результати випробувань продукції надаються як українською, так і англійською мовою. Все це допоможе подолати експортні бар’єри скоротивши витрати та час вітчизняних виробників та експортерів на повторні процедури оцінки відповідності своєї продукції за кордоном.

 

Акредитована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025 випробувальна лабораторія ДП «Сумистандартметрологія» запрошує виробників та експортерів до взаємовигідного співробітництва у сфері контролю якості та безпеки продукції.

Будемо раді розвитку взаємовигідної співпраці з Вами!
Гарантуємо Вам якісне і професійне надання послуг.