Відбувся традиційний науково-методичний семінар

Семінар 2018

 

3 травня поточного року в ДП «Сумистандартметрологія» відбувся традиційний науково-методичний семінар на тему: «Проблеми функціонування метрологічної системи України в умовах її реформування».
Семінар відвідало 86 представників підприємств, установ та інших суб’єктів господарювання Сумської області.
8 та 16 травня були проведені виїзні семінари для метрологічної спільноти північних та центральних регіонів області на базі Шосткінського та Конотопського відділень ДП «Сумистандартметрологія». На цих семінарах були присутні 34 представника підприємств та організацій.
На семінарах були обговорені процес внесення змін в метрологічне законодавство України та проблеми функціонування метрологічної системи в нових умовах. Представлена акредитована калібрувальна лабораторія ДП "Сумистандартметрологія". Були представлені існуючі системи оцінювання компетентності вимірювальних лабораторій, розглянуті їх відмінності та особливості.
Також на семінарі були представлені нові стандарти регіональної системи забезпечення єдності вимірювань які, на думку організаторів, допоможуть замовникам метрологічних послуг вибрати оптимальну форму забезпечення єдності вимірювань на своїх підприємствах.
Учасники семінару заслухали звіт голови Ради метрологів Сумської області про її діяльність впродовж 2017 року.
Організатори семінару відповіли на численні запитання учасників.