Міжнародний день стандартів

standard day 2018

Починаючи з 2002 року в Україні 10 жовтня відзначають День працівників стандартизації та метрології.

14 жовтня 2018 року світова спільнота відзначає Міжнародний день стандартів. Він проходіть під гаслом набираючої обертів четвертої промислової революції.
Сучасній людині, здається, вже не потрібно доводити важливість цих напрямів діяльності як для економічного розвитку країн, так і для повсякденного життя пересічних громадян.

Цьогорічні свята проходять під гаслом реформи системи технічного регулювання та метрології в Україні, яка має за кінцеву мету її інтеграцію у світову систему в галузях стандартизації, метрології, оцінки відповідності та ринкового нагляду.

ДП «Сумистандартметрологія» зустрічає це свято високими економічними показниками і сподіванням надалі ефективно виконувати свої функції в рамках нового законодавства.
10 жовтня в ДП «Сумистандартметрологія» відбулося чергове засідання Ради метрологів Сумської області, на якому були обговорені зміни до законодавства в галузі метрології, визначна подія приєднання України до Метричної Конвенції, а також низка питань регіонального розвитку.

12 жовтня в актовому залі центру відбудуться урочисті збори колективу, на якому адміністрація разом із профспілковим комітетом тепло привітає працівників центру із святом та вручить відзнаки Мінекономрозвитку України, місцевих органів влади, а також грамоти, подяки та цінні подарунки співробітникам центру, які відзначилися високими результатами у професійній діяльності.

Сердечно вітаємо колег з підприємств та організацій із нашим професійним святом та Міжнародним днем стандартів!

З привітанням президентів IEC, ISO та ITU до Міжнародного дня стандартів 2018 можна ознайомитися тут.