ДП “СУМИСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ” ЗАСТЕРІГАЄ ВІД ШАХРАЇВ

lichylnyk-768x576

В Україні відновлено повірку побутових лічильників води, тепла та газу.

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів №440, яка була ухвалена ще 7 квітня 2023 року, але набрала чинності лише 4 червня.

На жаль, навіть під час війни знаходяться ФОПи та юридичні особи з сумнівною репутацією, які використовують професійну рекламу і намагаються тим самим ошукати простих громадян та підприємців, виманюючи у них великі гроші або навпаки ставлять таку низку ціну, що отримувач послуги не втримається, укладає договір та сплачує в 2, 3, а інколи і в чотири рази менше. Таким чином шахраї отримують гроші, ставлять підроблені штампи на паспорти приладів обліку, хоча за фактом перевірки лічильника не відбулося

Шановні сумчани та жителі Сумської області, хочемо застерегти вас стосовно звернень до таких сумнівних організацій. Щодо повірки лічильників, особливо це стосується юридичних осіб, які наприклад орендують великі площі і повинні сплачувати за тепло величезні кошти, вам треба звертатися до організацій, які мають всі необхідні документи, для ведення такої діяльності і такі, що перевірені часом.

Також в останні роки почастішали випадки появи фальсифікованих свідоцтв про повірку засобів вимірювальної техніки (ЗВТ), що використовуються при обліку теплової енергії (теплолічильники).

Перш за все слід пам’ятати, що повірку лічильників можуть проводити тільки уповноважені компанії, які пройшли акредитацію.

Якщо Вас цікавить чесна та якісна повірка лічильників з гарантією, тоді звертайтеся до ДП «Сумистандартметрологія» – підприємство, яке за роки роботи здобуло позитивну репутацію.

ДП «Сумистандартметрологія» працює більше 19 років і на даний час повірило вже більше мільйона лічильників. Підприємство обслуговує як Сумську область, так і інші регіони України.

Саме ДП «Сумистандартметрологія» видає дійсні свідоцтва про повірку, що оформлені належним чином, мають відбиток повірочного тавра, захисний QR-код, сканування якого виводить на базу даних свідоцтв про повірку засобів вимірювальної техніки. ДП має необхідний обсяг потужностей, еталонів та лабораторій, що забезпечує повний спектр послуг з метрологічної діяльності.

В ситуації прийманні копій свідоцтв про повірку ЗВТ обліку теплової енергії від інших установ, наполягаємо аналізувати копії свідоцтв, що вже наявні в базі даних, обов’язково сканувати QR-код та звертатися до ДП «Сумистандартметрологія» у разі виявлення невідповідності.

Нагадуємо, що засоби вимірювальної техніки, які не пройшли періодичну повірку в уповноваженій організації, є непридатними для використання в сфері законодавчо регульованої метрології, зокрема для розрахунків між споживачем та постачальником при обліку енергетичних і матеріальних ресурсів. У результаті абонент буде змушений сплатити повну вартість послуги (відповідно до встановлених норм/середня вартість) за весь період прострочення перевірки приладу обліку.

Для отримання докладної консультації звертайтесьдо ДП «Сумистандартметрологія» будь-яким зручним способом:

за адресою: вул. Харківська,101, м. Суми, 40007, Україна;

телефоном:  (0542) 33 44 62; tel:+380504075600

на E-mail: recept@gcsms.com.ua