Шановні клієнти!

Обложка

Шановні клієнти!

01.04.2024 р. завершено реорганізацію Державного підприємства «Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (надалі – ДП «Сумистандартметрологія», код згідно з ЄДРПОУ 02568064) шляхом його приєднання до Державного підприємства «Полтавський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації» (надалі – ДП «Полтавастандартметрологія», код згідно з ЄДРПОУ 04725987).

Таким чином, на базі ДП «Сумистандартметрологія» створено Сумську філію ДП «Полтавастандартметрологія», яка розпочала свою роботу з 01.04.2024 р .

У зв’язку з цим, у разі наявності у Вас чинних укладених договорів з ДП «Сумистандартметрологія», просимо підписати додаткову угоду про заміну сторони у Договорі.

Також запевняємо Вас, що ДП «Сумистандартметрологія» і в якості Сумської філії ДП «Полтавастандартметрологія» буде продовжувати надавати послуги якісно, швидко, за тими самими вимогами, та керуватися принципами неупередженості як і до проведення реорганізації.

 Ознайомитись з пакетом відповідних документів (Угода про заміну сторони, Положення про Сумську філію, Наказ про призначення керівника філії, Довіреність на керівника) можна тут!