Послання директора Міжнародного бюро мір та ваг

Мартина Мілтона

до Всесвітнього дня метрології - 2016

Мартин

Вимірювання в динамічному світі... Розмірковуючи про швидкі темпи змін у 21 сторіччі, ми можемо сказати, що єдине, що залишилося постійним - це самі зміни. Потреби в галузі метрології та те, яким чином ці потреби задовольняються, не є виключенням; це складна задача: довести переваги стабільної та точної системи вимірювань в світі, що динамічно змінюється.

         Багато потреб суспільства задовольняються за рахунок нових технологій в дуже важливо, щоб для їх забезпечення були доступні стабільні та точні вимірювання.

         Точні знання про динамічні величини виграють вирішальну роль на шляху прогресу в сфері високих технологій таких, як високошвидкісний рух в дисковому накопичувачі інформації, коливання споживання електроенергії від відновлюваних джерел в електромережах, прагнення до поліпшення стану навколишнього середовища та ефективності використання палива в аерокосмічній галузі.

         Динамічні величини відіграють все зростаючу роль в традиційних галузях промисловості таких, як динамічне зважування потягів та вантажних автомобілів, моніторинг вібрації та ударів, що спричиняють шини та двигуни автомобілів. Такі застосування динамічних вимірювань створюють певні виклики.

         Використання високоточних еталонів з довготерміновою стабільністю при динамічних вимірюваннях на місцях експлуатації у повсякденному застосуванні є непростою задачею та саме по собі вимагає колосального інноваційного потенціалу. Адаптація наших вимірювальних можливостей до динамічного світу також потребує нових еталонів. Необхідність в "інноваційній" Міжнародній системі одиниць є одним з ключових факторів завершення процесу перевизначення деяких з них, що заплановано на 2018 рік. Ці зміни приведуть до створення більш універсальної системи вимірювань у світі та відкриють нові можливості для наукових та технічних досягнень в майбутньому.

         Нам усім потрібні динамічні фахівці в динамічних організаціях для вирішення вимірювальних задач у світі, що динамічно розвивається.