29 січня 2015 року Орган з сертифікації ДП "Сумистандартметрологія" проводить навчальний семінар на тему: "Натуральний продукт.Нові підходи до якості та безпечності в Україні"

29 січня 2015 року Орган з сертифікації продукції ДП «Сумистандартметрологія» проводить навчальний семінар на тему: «Натуральний продукт. Нові підходи до якості та безпечності в Україні» за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 101 (1-й поверх, актова зала). Семінар проводиться за участі директора зі стратегічного розвитку компанії SIC(System of International Certification)-Система Міжнародної Сертифікації - це міжнародне партнерство незалежних і високопрофесійних сертифікаційних органів і лабораторій, у якому діють єдині правила, вимоги та порядок проведення сертифікації на відповідність міжнародним і національним вимогам,Бєлофастової О.І., м. Київ.

В основі системи натурального виробництва лежать специфічні і конкретні норми виробництва, які мають за мету забезпечити оптимальні агроекосистеми, стійкі у соціальному, екологічному та економічному плані.

           Вимоги до натуральних харчових продуктів відрізняються від вимог, що пред'являються до інших сільськогосподарських продуктів, з тієї причини, що процедури виробництва таких продуктів є визначальним елементом їх ідентифікації та маркування.

Мета семінару – доведення до товаровиробників підходів по забезпеченню виробництва органічних і натуральних продуктів в різних країнах світу і в Україні, в тому числі з точки зору законодавства. Переваги сертифікації продукції сільського господарства і харчової промисловості як натуральної.Вимоги стандарту NATIS, відповідно до яких проводиться сертифікація натурального продукту.

Поняття «натуральний» - термін, що використовується в цілях маркування продуктів, виготовлених з дотриманням стандартів натурального виробництва і належним чином сертифікованих органом сертифікації.

Початок семінару 29 січня 2015 року о 10-00 , реєстрація учасників семінару відбудеться з 0900 до 0915. Під час реєстрації учасникам семінару необхідно мати при собі такі документи:

- копію платіжного доручення ;

- два примірники акту здачі-приймання робіт, оформлені стороною Замовника.

Для організаційних витрат, пов’язаних з проведенням семінару необхідно перерахувати внесок у розмірі 320 грн. 00 коп.(з ПДВ), за кожного додаткового учасника необхідно сплатити – 180 грн. 00 коп.

Кошти перераховувати на р/р 2600100014198 в Філії АТ Укрексімбанк в м. Суми, МФО 397003, код ЄДРПОУ 02568064, призначення платежу: «Науково-методична допомога».

Кожному підприємству - учаснику семінару, буде надано комплект документів за темою семінару, а кожному учаснику ‑ посвідчення.

Інформацію щодо осіб, які будуть брати участь у семінарі, просимо надіслати терміново факсом на тел. (0542) 33-33-78, на електронну адресу e-mail: sert@gcsms.com.ua або повідомити за тел. (0542) 33-44-62.

Запрошуємо Вас до участі в семінарі та сподіваємось на подальше плідне співробітництво.