17.03.2015 року запрошуємодо участі у семінарі на тему: "Оцінювання ризиків згідно з вимогами нової версії ISO 9001:2015 та вимог ISO 22000"

Запрошуємо Вас прийняти участь в семінарі за темою: «Оцінювання ризиків згідно з вимогами нової версії ISO 9001:2015 та вимог ISO 22000».

Програмою запланованого семінару передбачено розгляд таких питань:

− визначення ризиків і можливостей організації, планування та впровадження заходів у рамках процесного підходу, управління небезпечними чинниками.

− визначення та управління ризиками, які можуть вплинути на відповідність продукції і послуг, а також задоволеність споживачів.

− управління ризиками при плануванні поліпшення систем управління.

− оцінювання ризиків під час визначення обсягу діяльності після постачання продукції та надання послуг.

− аналізування з боку керівництва щодо зниження ризиків.

Семінар розрахований на керівників підприємств, фахівців в сфері управління якістю та безпечністю харчових продуктів, охорони праці і екології, на персонал якій безпосередньо займається впровадженням систем управління на підприємствах. Слухачі отримують комплект матеріалів.

Терміни проведення семінару березень 2015 року ( орієнтовно – 17.03.2015), вартість близько 500.00 грн.( але не більше!!!) за одного учасника, за кожного додаткового близько 300 грн. Будь ласка чекаємо ваших пропозицій щодо програми проведення семінару. Дякуємо за порозуміння !!! Та запрошуємо до участі та діалогу.

 

 

       З повагою, колектив відділу систем управління ДП «Сумистандартметрологія»