ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ МЕТРОЛОГІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

rada2021

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ МЕТРОЛОГІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

20 травня 2021 року в ДП “Сумистандартметрологія” відбулося чергове засідання Ради метрологів Сумської області.

У зв’язку із епідемією грипу COVID-19, воно відбувалося в режимі вебінару в програмному середовищі GOOGLE-MEET.

На вебінарі були озвучені зміни в структурі центрального органу виконавчої влади України в галузі метрології (Мінекономіки).

Окрема увага була приділена факту набуття Україною з 3 квітня 2021 року статусу повноправного члена Міжнародної організації законодавчої метрології (OIML) та новим можливостям, пов’язаним із цим статусом.

Проінформовано про нову редакція гармонізованого міжнародного стандарту ДСТУ ENISO/IEC 17025:2019, прийнятого вже методом перекладу.

Доведена до відома членів Ради основна інформація вебінару «Сучасна стандартизація України: роль і значення для угоди АСАА».

Особливий інтерес членів Ради викликала доповідь «Основні метрологічні проблеми діагностування та лікування захворювання, викликаного вірусом SARS-CоV-2».

Членам Ради були представлені нові еталони ДП «Сумистандартметрологія» - установки для повірки медичних пікфлоуметрів та лічильників кількості тепла.

Голова Ради також привітав членів Ради із Всесвітнім днем метрології та зачитав звернення з цього приводу директорів BIPM та BIML.

Учасники вебінару (14 членів Ради) уважно вислухали доведену інформацію, задавали питання та провелиголосування за порядком денним.