Evoplay відвідує землі фараонів у грі Місяць Анубіса

Evoplay відвідує землі фараонів у грі Місяць Анубіса

Студія розробки ігор Evoplay щойно оголосила про запуск своєї останньої гри, натхненної давньоєгипетським божеством - Anubis' Moon.

Anubis' Moon

Нещодавно відвідавши жанр із хітом "Прокляття фараона", Evoplay повертається із захоплюючою подорожжю, яка перенесе гравців на тисячі років тому за часів стародавніх цивілізацій у пошуках цінних скарбів. До слова, для гри доступні безкоштовні спіни.

Перебуваючи у храмі, який колись був домом для найбагатших і наймогутніших жриць давнини, гравці зможуть знайти цінні скарби та дорогоцінні прикраси, але спочатку їм потрібно буде отримати вхід від великих сфінксів, які охороняють храм.

Як тільки вхід буде отримано, гравці нарешті зможуть запустити функцію респіна, але зробити це можна буде лише при випаданні трьох символів Scatter на барабанах у виграшній комбінації.

Розроблена з використанням новітніх технологій, орієнтованих на мобільні пристрої, гра бездоганно працює на всіх світових ринках та всіх пристроях.

Коментуючи запуск, компанія Evoplay сказала:

"Наша остання гра поєднує в собі складну математику і приголомшливий дизайн, і ми не можемо бути задоволені тим, що вийшло. Гравцям, які вирушили на пошуки втрачених скарбів, пощастило, але вони також можуть скористатися функцією ігрових респінів для інноваційного геймплею та величезних винагород!".

Anubis' Moon

У новій грі також використовується передовий ігровий движок Spinential від Evoplay, який забезпечує в 10 разів швидший час завантаження, а також покращений інтерфейс користувача, функцію автоспінів і мобільну панель історії гри, яка дозволяє гравцям переглядати кожен зі своїх виграшних спинів.

560a93e396df6170735a6a8ad98a940d