Атестація вимірювальних лабораторій

При ДП «Сумистандартметрологія» функціонує орган з атестації вимірювальних лабораторій  згідно з вимогами  стандарту регіональної системи забезпечення єдності вимірювань СОУ РУ 71.2-02568064.001:2015 «Атестація вимірювальних лабораторій. Загальні вимоги та порядок проведення» та Наказу від 18 лютого 2016 року №51.

Стандарт розроблений згідно Плану заходів з адаптації суб’єктів господарювання Сумської області до впровадження вимог Євросоюзу у зв’язку із прийняттям пакету євроінтеграційних законів в галузі технічного регулювання, затвердженому Першим заступником Голови Сумської обласної державної адміністрації 31 березня 2015 року.

АТЕСТАЦІЯ ВИМІРЮВАЛЬНИХ ЛАБОРАТОРІЙ

Фахівці ДП «Сумистандартметрологія» на добровільних засадах проводять атестацію вимірювальних (випробувальних,аналітичних, діагностичних технологічних тощо) лабораторій (центрів, відділів, станцій, дільниць тощо) підприємств і організацій усіх форм власності на проведення вимірювань. Вони також здійснюють аудит атестованих вимірювальних лабораторій. Органом з атестації ДП "Сумистандартметрологія" атестовано більше 200 вимірювальних лабораторій. Прийнято участь в атестації більше 150 вимірювальних лабораторій та двох калібрувальних, яку проводили головні та базові організації та метрологічні служби центральних органів виконавчої влади. Прийнято участь в уповноваженні трьох повірочних лабораторій. Кілька лабораторії вже атестовано згідно вимог стандарту.

Контакти:

Одноралов Володимир Миколайович – заступник генерального директора з метрології, стандартизації та наукової діяльності – керівник органу з атестації вимірювальних лабораторій, аудитор з метрології, кандидат технічних наук.

Тел. (0542) 66-17-30
vodnoralov@gcsms.com.ua

Попов Ігор Олександрович – начальник сектору метрологічного забезпечення, кандидат в аудитори з акредитації лабораторій.

Тел. (0542) 33-35-22
atestaciya-lab@rambler.ru