Всесвітній день стандартів 2019

greeting 2019

Досягнення в галузі розробки нових форматів відео змінили наш світ, революціонізували сферу розваг, об’єднали друзів і родини в усьому світі, збагатили наш досвід спілкування і дозволили покращити медичну освіту та обслуговування.

Інновації останніх десятиріч призвели до великого стрибку в покращенні якості відео. І відео стало також більш доступним, допомагаючи людям в усьому світі ділитися історіями з життя в яскравих, рухомих картинках. Дані досягнення стали можливими завдяки міжнародним стандартам.

Алгоритми стиснення відео, стандартизовані при співробітництві з IEC, ИСО и ITU, були удостоєні двох премій Primetime Emmy, що означає визнання того, що стандарти мають важливе значення для галузі стосовно забезпечення зростаючого попиту на відео, як одного з самих популярних додатків, що використовуються в глобальних мережах.

Міжнародні стандарті задовольняють вимоги промисловості. Вони також забезпечують плавний перехід до наступного покоління технологій стиснення відео, допомагаючи промисловості максимізувати прибуток від кожної хвилі інвестицій.

Наявність стандартів, визнаних та знаних в усьому світі, означає, що відео, архівоване на одному пристрої, може бути розархівоване на іншому, незалежно від пристрою, що використовується. Даний механізм дозволяє отримувати переваги від економії у масштабах, які допомагають зростанню ринку, надаючи новаторам впевненість в інвестиціях в нові додатки та послуги.