Умови користування сайтом

1. Загальні положення щодо умов користування сайтом

Користування цим веб-сайтом та контентом і послугами, що пропонуються, можливе тільки на таких умовах. При доступі до цього веб-сайта або будь-якої його сторінки нижчого рівня користувач погоджується з умовами користування у їхній редакції, чинній на момент користування. Якщо користувач не згодний хоча б з одним положенням цих умов, користування сайтом повинно бути негайно припинене. Державне підприємство "Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" зберігає за собою право змінювати або редагувати ці умови у будь-який час без попереднього сповіщення.

2. Послуги, що надаються

Державне підприємство "Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" пропонує контент та інформацію на цьому веб-сайті для комерційних та інформаційних цілей. Державне підприємство "Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" зберігає за собою право припиняти або обмежувати функціонування цього веб-сайта і не несе відповідальності за постійне і незмінне функціонування цього веб-сайта або будь-яких матеріалів цього веб-сайта без перерв і збоїв.

3. Рамки користування веб-сайтом

Контент та інформація веб-сайта призначені для особистого некомерційного використання користувачем та не може завантажуватися з копіюванням ("скачуватися"), копіюватися, оброблятися або розповсюджуватися для комерційного використання, з єдиним винятком для тих матеріалів контенту, які спеціально призначені для скачування та які особливим чином помічені як призначені для цього. Користувач має право роздруковувати частини веб-сайта для особистого користування.

Державне підприємство "Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" заявляє про таке:

  • контент цього веб-сайта, тобто текст, зображення, графіка та шаблони є об'єктом автрського права або власністю Державного підприємства "Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" або іншим чином захищені правом власності

4. Гарантія та відповідальність

Веб-сайт відображає статус інформації та стан технології на час публікації. Державне підприємство "Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" не несе відповідальності за вибір питань, точність та повноту матеріалів. Державне підприємство "Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" також не є гарантує того, що зміст веб-сайта відповідає цілям, які ставить перед собою користувач. Державне підприємство "Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" не несе відповідальності ні за яку шкоду або збитки будь-якої природи, які користувач може зазнавати під час або у зв'язку з використанням веб-сайта та його сторінок нижчих рівнів.

5. Посилання на інші веб-сторінки

У деяких частинах веб-сайта існують гіперлінки на інші веб-сторінки з додатковою інформацією, яка може становити інтерес для користувача. Користуючись цими посиланням, тобто "клацаючи" на відповідні лінки на ці веб-сторінки, користувач залишає веб-сторінку Державного підприємства "Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації.

Державне підприємство "Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації не має впливу на поточні і майбутні матеріали веб-сайтів, що перебувають під управлінням третіх сторін. З цієї причини Державне підприємство "Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" не бере на себе жодної відповідальності за матеріали таких веб-сторінок третіх сторін і не несе жодної відповідальності за шкоду.

6. Обов'язки користувача

Користувач веб-сайта зобов'язаний, при кожному користуванні веб-сайтом або послугами, що пропонуються, діяти у законний спосіб. Користувач не має права використовувати механізми, програмне забезпечення або інші прийоми, які при взаємодії з веб-сайтом можуть завдати йому шкоди або виходу з ладу. Це також стосується будь-яких навмисних заходів, які завдають надмірного навантаження технічній інфраструктурі веб-сайта.

7. Захист даних

Веб-сайт можна відвідувати та користуватися ним без введення жодної особистої інформації.

Деякі частини веб-сайта, які пропонують скачування інформації або послуг, можуть вимагати введення користувачем особистих даних для отримання цих послуг або доступу до особливих розділів або реєстрації як користувача із захистом паролем. У цих випадках, Державне підприємство "Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" вказує, з якою метою збираються дані, а також те, чи введення інформації є добровільним або обовязковим для користування відповідною послугою.

Державне підприємство "Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" зберігає та використовує особисті дані про користувача тільки з конкретною метою, про яку користувач мав намір, тобто дав свою згоду. Використання особистих даних з будь-якою іншою метою може здійснюватися лише тоді, коли це є законним. Усі дані користувача зберігаються у таємниці і можуть бути передані працівникам Державного підприємства "Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" або їхнім представникам тільки тоді, коли це є необхідним для певної чітко обумовленої мети, намір про яку має користувач. Ці дані не передаються жодним третім сторонам, крім випадків, коли Державне підприємство "Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" зобов'язана це зробити згідно із вимогами закону.

Користувач має право у будь-який відкликати свою згоду на угоду про використання і зберігання особистих даних, і Державне підприємство "Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" повинне негайно знищити інформацію після отримання повідомлення про таке відкликання.